Polska Ukraina
Wiadomo軼i
Historyczne zwyci瘰two Australii
2006-06-12

Pierwsze zwyci瘰two w historii wyst瘼ów na mistrzostwach 鈍iata odnie郵i Australijczycy wygrywaj帷 z Japoni 3-1. Pierwsz bramk zdoby w 28 minucie Shunsuke Nakamura. Wyrównanie pad這 w 84 minucie po strzale rezerwowego Tima Cathilla. W ko鎍ówce Japo鎍zycy zaryzykowali i ruszyli do ataku jednak to Austalijczycy strzelali kolejne bramki: Tim Cathill w 89 minucie i w doliczonym czasie gry John Aloisi.

Waszym zdaniem:
Gerard12
siteuser
2006-06-12 17:05:41
szcz窷liwie ale wygrali. Brawo dla Tima Cathilla.
A4tech
commentator
2006-06-12 18:43:11
Brawa dla Australijczyk闚, pocz徠ek mierny, ale koniec zab鎩czy! Gdyby Polacy potrafili sie tak zmotywpowa...
marcenek
commentator
2006-06-12 23:00:56
Niestety nie ogl康a貫m meczu, brak transmisji w og鏊no dost瘼nym pa鄉ie... Gdy zobaczy貫m wynik w po這wie na onecie - by貫m zdziwiony... 瞠 Australia tak 豉two (mimo 瞠 kontrowersyjnie) przegrywa. Zostali pokrzywdzeni przez s璠ziego, jednak pokazali klas, 瞠 zas逝guj na bycie w鈔鏚 32 najlepszych dru篡n. Podzielam zdanie A4tech, szkoda 瞠 nasi nie potrafi tak zadzia豉... Mo瞠 jednak nas zaskocz nas w 鈔od, kt騜 wie?
Fight4r
gambler
2006-06-14 08:19:12
My郵a貫m, 瞠 japo雟kie samuraje zabiegaj kangur闚, a tu taka niespodzianka. My郵, 瞠 mecz wygra trener Austalijczyk闚, stary wyga Hiddink, dokona dw鏂h wy鄉ienitych zmian. W odpowiedzi Zico zwali totalnie, czeka ze zmianami, gra na utrzymanie, w ostatnich minutach zmieni goscia kt鏎y wszed w drugiej po這wie, poka磬a w jego wykonaniu, jest gorszy ni Janas :P