Polska Ukraina
Wiadomo軼i
Portugalia gra dalej, Iran odpada
2006-06-17

Portugalia jest szóst dru篡n pewn ju awansu do rundy 1/16 w Niemczech, po bramkach strzelanych w drugiej po這wie przez Deco i Cristiano Ronaldo bezpiecznie wygra豉 2-0 z Iranem.

Portugalczycy mog 鈍i皻owa drugie zwyci瘰two w fazie grupowej natomiast  Iran mo瞠 zacz望 si zastanawia co posz這 nie tak jak powinno po drugiej pora盧e i odpadni璚iu z turnieju. Po bezbramkowej pierwszej po這wie wynik otworzy strza貫m z dystansu w 63 minucie Deco, zwyci瘰two przypiecz皻owa z rzutu karnego, po faulu na Figo, Cristiano Ronaldo dziesi耩 minut przed koncem spotkania.

Waszym zdaniem:
coyotewilus
siteuser
2006-06-17 20:21:35
Portugalia w 1/16 i dalej i tak nie dojada z tak gra jak zaprezentowali z Iranem szkoda ze Iran odpad :)
Fight4r
gambler
2006-06-17 20:26:36
zawodz, por闚na豚ym ich do Francji, zlepek indywidualno軼i, Ronaldo wygl康a jakby gra sam przeciwko 11, gdyby nie spryciula Figo to byloby ciezko z cienkim Iranem.