Polska Ukraina
Wiadomo軼i
Dramatyczny mecz w Kaiserslautern
2006-06-17

Zawodnicy W這ch remisuj帷 1-1 z USA wysun瘭i si na czo這 grupy E. Alberto Gilardino wyprowadzi zespó W這ch na prowadzenie w 22 minucie ale ju pi耩 minut pó幡iej by remis. Christian Zaccardo pechowo skierowa pi趾 do w豉snej bramki. Wi璚ej bramek nie pad這 co nie oznacza, 瞠 nie by這 emocji, czerwone kartki ujrza這 a trzech pi趾arzy: Daniele De Rossi, Pablo Mastroeni i Eddie Pope.

Waszym zdaniem:
coyotewilus
siteuser
2006-06-17 23:44:30
Cieniutko Amerykanie grac 2 razy w przewadze i nie wykorzystac tego paranoja straciliscie szansze na awans i dobrze im tak
mizuu
siteuser
2006-07-16 00:14:02
To nie by mecz, to by豉 rzexnia, mam nadzieje ze wiecejtakich mecz闚 w wykonaniu w這ch闚 nie zobacze, bo jako mistrzowie musza mam nadzieje i beda trzymac fason... Nie chce widziec jak ktos z 這kcia kogos wali w twarz i krew sie leje, bo to nie wyglada wtedy jak czysta sportowa rywalizacja