Polska Ukraina
Wiadomo軼i
Francja znowu rozczarowa豉
2006-06-18

Korea Po逝dniowa wywalczy豉 remis 1-1 z Francj po tym jak Park Ji-Sung wyko鎍zy akcj zespo逝 i podobnie jak Thierry Henry w pierwszej po這wie wpisa si na list strzelców. Punkt wywalczony przez Korea鎍zyków pozwoli im awansowa na pierwsze miejsce przynajmniej do zako鎍zenia poniedzia趾owego meczu pomi璠zy Togo i Szwajcari.

Mecz zacz掖 si po my郵i Les Bleus kiedy to Thierry Henry trafi do siatki w 9 minucie i przerwa fataln seri Francuzów bez zdobycia gola w fina豉ch mistrzostw 鈍iata. Korea nie za豉ma豉 si tym faktem i po jednym z ataków Park w 81 minucie skierowa pi趾 do siatki doprowadzaj帷 do remisu. Dope軟ieniem rozczarowania dla Francuzów jest fakt, 瞠 w ostatnim meczu grupowym przeciwko Togo nie zagraj ukarani ó速ymi kartkami Eric Abidal i Zinedine Zidane.