Polska Ukraina
Wiadomo軼i
Portugalia wygra豉 z Angli
2006-07-01

Portugalia awansowa豉 do pó貨ina逝 po wygranych rzutach karnych 3-1 w meczu z Angli. W pó貨inale Portugalczycy zagraj z Brazyli lub Francj.

畝dna z dru篡n nie potrafi豉 strzeli bramki w przeci庵u 90 regulaminowych minut i doliczonych 30. Portugalia nie wykorzysta豉 gry w przewadze od 62 minuty, kiedy to Wayne Rooney ujrza czerwon kartk i musia opu軼i boisko. W konkursie rzutów karnych Ricardo jeszcze raz wszystkim udowodni, 瞠 jest mistrzem obron rzutów karnych. Bramkarz Portugalii obroni trzy z czterech rzutów karnych, nie potafili go pokona Frank Lampard, Steven Gerrard i Jamie Carragher, a decyduj帷 o zwyci瘰twie bramk strzeli Cristiano Ronaldo.

Waszym zdaniem:
cheer
siteuser
2006-07-01 20:55:20
SUPER,瞠 Portugalia wygra豉 i dosta豉 si do p馧 fina逝!!!Bardzo sie z tego powodu ciesze!!!Mam nadzieje, ze Brazylia tez wygra i awansuje do p馧 fina逝!!!