Polska Ukraina
Wiadomo軼i
Brazylia odpad豉, Francja gra dalej
2006-07-01

Brazylia przegra豉 z Francj 0-1 i odpad豉 z turnieju. Decyduj帷 o awansie bramk dla Francuzów zdoby Thierry Henry w 57 minucie po do鈔odkowaniu z rzutu wolnego Zinédine Zidane.

Waszym zdaniem:
klaudusieq
commentator
2006-07-02 09:58:49
Wydawa這 mi si, 瞠 Brazylia by豉 jakby za wolna, ale i tak twierdz, 瞠 s najlepsz dru篡n 鈍iata i kropka:P Strasznie nie lubi Francj, a ta wygrana tylko wzmocni豉 t niech耩... Nie mog nic na to poradzi:P
amelia
commentator
2006-07-02 10:44:36
Brawo Francja!!!Pokaza豉 gre o klase lepsza ni Brazylia:)I zn闚 Marsylianka:)
2006-07-02 15:20:54
Ol Ole Ole Frence il est le meilleur. Zidane il y a meilleur footballeur.OLE ole
Shine
commentator
2006-07-02 15:51:16
Bravo Bravo !!!!!! Brazylii mowimy papa :)
Fight4r
gambler
2006-07-02 16:27:52
a to ci niespodzianka, wida Brazylia nie by豉 tak mocna aby sprosta coraz lepiej graj帷ej Francji, brawo Henry, Zidane i Ribery, byli najlepsi.
adrian
siteuser
2006-07-02 19:55:05
No c騜, kibicowa貫m Brazylii, ale chyl czo豉 przed tr鎩kolorowymi. Pokazali dobry i pouk豉dany futbol. A Brazylia - nawet oni nie wygraj mistrzostw je瞠li si do tego nie przy這膨, a w tych mistrzostwach grali za bardzo na luzie.
cheer
siteuser
2006-07-03 12:55:48
Jestem bardzo smutna po przegranym meczu Brazylia-Francja.Mam nadzieje,ze Francja nie wygra Mistrzostw Swiata!!!Zycze wygranej z calego serca Portugali!!!Nie lubie Francji!!
Ronaldhino 10
siteuser
2006-07-03 14:18:07
zabojady wygra造 bylem za brazyli w ostatnich minutach francja miala szcze軼ie 瞠 barthez wybronil kilka bardzo ladnycdh stral闚