Polska Ukraina
Wiadomo軼i
Italia w finale!
2006-07-04
W這si wygrali z Niemcami 2-0 po bramkach w ostatnich minutach dogrywki Fabio Grosso i Alessandro del Piero.

Niemiecki sen o mistrzostwie prys w Dortmundzie kiedy Fabio Grosso otworzy wynik spotkania w 119 minucie gry podkr璚onym strza貫m w d逝gi róg. Zwyci瘰two W這ch przypiecz皻owa Alessandro Del Piero po kontrze w ostatniej minucie gry pokonuj帷 Lehmanna strza貫m z bliska.

W這si awansowali do fina逝 pierwszy raz od 1994 roku, a po raz szósty w historii. W fina這wym meczu spotkaj si ze zwyci瘰c drugiego meczu pó貨ina這wego Portugalia-Francja.

Waszym zdaniem:
shadebh
gambler
2006-07-05 00:11:12
Tak my郵a貫m, 瞠 b璠zie 0-0 po 90 minutach, ale nie spodziewa貫m si tak dobrej gry obu dru篡n. Przewidywa貫m "pi趾arskie szachy", w這skie catenaccio i niemieck toporn pi趾 a tu taka mi豉 niespodzianka. Dobrze, 瞠 kto w ko鎍u utar nosa tym samolubnym niemcom! Forza Italia!
Miro020188
commentator
2006-07-05 03:02:02
Bardzo mi sie podoba ten mecz jak i zapewne wielu osobom, gdy W這si mile mnie zaskoczyli gr ofensywn. Nie grali jak zawsze chc帷 wygra mecz tylko nie trac帷 bramki. Moim zdaniem W這si id po czwarty Puchar 安iata cho mam nadzieje 瞠 sie spotkaja w Finale z Portugali i Deco tam b造郾ie heh